نیم نگاهی از شهر لبخندها
خنده بر هر درد بی درمانی دواست ، حتی مشكلات جامعه

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1389

من ادم شدیدا رك و بی كله ای هستم ( شوخی كردم ترسو تر از خودم باز خودم هستم) امروز داشتم داشتم سایت وزین ابهرنیوز رو مطالعه می كردم یه نكته جالبی به چشمم خورد:

" گفتگوی اختصاصی با مهندس یوسفلی شهردار ابهر"

جالب تر اینكه در اغلب رسانه های نوشتاری و مجازی ابهر ( انگار كلی رسانه داریم) از واژه مهندس استفاده می شه از طرفی به اقای كرامتی هم مهندس می گفتند.

قبل از این فكر می كردم كه هر كس تحصیلات اكادمیكی داشته باشه بهش می گن مهندس بعد از دوران جهالت متوجه شدم كه مهندس فراتر از تحصیلات اكادمیكه یعنی علاوه بر تحصیل باید تجربه بالایی هم داشته باشی و در نهایت دونستم كه مهندس شدن اصلا ربطی به اینا نداره بلكه باید جایگاهی كه قرار می گیری مهندسی باشه ممكنه من روانشناسی بالینی بخونم و مثلا مسئول عمرانی استانداری بشم حتما باید به من بگن مهندس ، ممكنه دكتری مهندسی عمران رو داشته باشم و كارمند ساده یه اداره باشم اون موقع به من نمی گن مهندس میگن اقای ( گاهی اوقات یارو هم صدا میكنند).

حالا بی خیال بریم سراغ اقای شهردار:

۳. امروز چند روز از انتصاب شما به عنوان شهردار ابهر میگذرد و در این مدت کوتاه چه فعالیت هایی در شهرداری صورت گرفته است.
از مورخه ۸/۲/۱۳۸۹ بنده به عنوان شهردار انتخاب و در این مدت برابر بودجه مصوب شورای محترم شهر ابهر در زمینه های عمرانی و خدماتی فعالیت نموده ام.

"انصافیش یه مروروی باید بر وظیفه شهرداری باید داشته باشیم آیا وظیفه شهرداری جز اینه؟؟؟؟؟"

فعالیت های فرهنگی شهرداری را تشریح نمایید.
شهرداری جهت اجرای یکی از وظایف ذاتی خود که همانا کارهای فرهنگی می باشد بیشترین فعالیت فرهنگی و مذهبی را در سطح شهر انجام و علاوه بر این شهرداری یکی از نهاد ها و نماد فرهنگی شهر می باشد و در تمامی مسائل فرهنگی به عنوان پیش قراول عمل میکند.

" با این اوصاف اداره فرهنگ و ارشاد داره با برگ چقندر بازی میكنه ، یاد اون مصاحبه افتادم كه به طرف گفتند كه نظر شما در مورد انرژی هسته ای چیه؟ گفت خوبه ، گفتند چرا ؟ گفت چون خیلی خوبه این خوب بودنه كه باعث می شه نظر من در مورد اون خوب باشه و چون خوبه نظر همه در موردش خوبه ، گفتند این خوب بودن به خاطر چیه؟ گفت چون خوبی های زیادی داره از جمله اینكه می شه باهاش كارهای خوبی كرد، گفتند می تونی مثال بزنی گفت اره چون بیش از تصور ما خوبه- به نظر شما این دوست من چقدر با انرژی هسته اشنا بوده؟؟؟؟"

ارتباط شما با شهرداری های کشور چگونه است ؟
با توجه به نظر استاندار محترم و ضرورت ارتباط بین شهرداران استان زنجان با سایر استان ها تعامل تنگاتنگ و متقابلی داشته و از جمله ی آنان می توان به سفر شهرداران استان اصفهان به شهرهای استان زنجان اشاره کرد.

"یعنی اگه استاندار زور نمی كرد با بقیه شهرداری ها كاری نداشتیم ما خیلی جلوتر از بقیه هستیم مثلا از ماكو و كامیاران خیلی جلوتر هستیم"

با توجه به افزایش وسائل نقلیه و بالا بودن حجم ترافیکی شهر ابهر چه اقداماتی در آینده صورت خواهد گرفت؟
شهرداری و شورای شهر به کمک فرماندار محترم در نظر دارد جهت کم کردن بار ترافیکی شهر ساختمان شورا و سینما را تخریب و با ایجاد پارکینگ و زیرزمین و مجتمع تجاری و واگذاری آن به صاحبان املاک واقع در خیابان امام خمینی(ره) که از دغدغه های نماینده محترم شهرستان بوده نسبت به تعریض خیابان فوق و کاهش بار ترافیکی اقدام نماید.

" فارسیش این شكلی می شه ما خیلی مشكل ترافیك نداریم بلكه مشكل پاركینگ داریم؟؟؟؟؟؟؟ چهار راه امام حسین و ولیعصر اصلا مشكلی ندارن حالا خوبه به جز چهار تا خیابون خیابون دیگه ای نداریم وضعمون اینه"

به عنوان شهردار وضعیت شهر را چگونه ارزیابی می کنید.
اگر به شهرهای دیگر سفر کنیم واقعاً شهر ابهر را چه از نظر عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی و یا صنعتی میتوانیم یکی از شهرهای ممتاز کشور ببینیم ولی با این وجود  کارهای زیادی باید در این شهر صورت گیرد چراکه لیاقت این مردم متمدن و با فرهنگ بیش از اینهاست.

" خوب كسی نمی گه ماست من ترشه ، البته باید طرف مقایسه رو كجا دید مثلا بگیم از قزوین و  هشتگرد و كرج و خیلی از جاهای دیگه جلو هستیم  اصلا بی ربط نگفتیم چون ما مردم متمدن و با فرهنگی هستیم و بقیه بی فرهنگ و بی تمدن هستند."

ولی با این اوصاف با شناخت واسطه ای كه از ایشون دارم  اقای یوسفلی شخصیتی خوش ایده و مبتكر هستند ، جوان و پر انرژی امیدوارم با استفاده از ظرفیت های شهر و مشاوره از اهل فن شهر ابهر رو بیش تر از پیش زیباتر كنه تا ما هم به خودمون افتخار كنیم.
طبقه بندی: عمومی،  ابهر ، 
برچسب ها: ابهر، یوسفلی، شهرداری، مهندس، ایده، abhar،
ارسال توسط عزیزخانی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic